Spoštovane študentke, spoštovani študenti,

dobrodošli na Ekonomski šoli Celje, naši Višji strokovni šoli, ki se že več kot dvajset let razvija in utrjuje kot pomembno študijsko središče v Celju. Zavezani viziji šole ustvarjamo prostor, kjer se teorija srečuje s prakso in kjer se znanje ne le pridobiva, temveč tudi aktivno uporablja v poslovnem okolju.

Višješolsko izobraževanje vam nudi edinstveno priložnost, da se že med študijem povežete z gospodarstvom in strokovnjaki iz prakse ter pridobivate konkretne veščine in izkušnje, ki jih delodajalci cenijo in potrebujejo.

Vaša odločitev za študij pri nas je torej korak k praktičnemu izobraževanju in usposabljanju, ki vas bo neposredno usmerilo v delovno okolje, v katerem boste lahko pokazali svoje znanje in sposobnosti.

Veselim se, da bomo skupaj oblikovali vašo prihodnost, prispevali k razvoju družbe in gradili na tradiciji našega kakovostnega izobraževanja.

Želim vam uspešen študij, poln novih dosežkov in priložnosti.

mag. Marjana Leva Bukovnik